Październik 4th, 2011 by Louis Cypherr

Już za kilka dni wybory. Polacy odczuwający swój tzw. patriotyczny obowiązek znów udadzą się (mniej lub bardziej) tłumnie do urn wyborczych.

I podobnie jak poprzednim razem – z powodu braku wyrazistych partii, które miałyby coś sensownego do powiedzenia – większość będzie wybierała mniejsze zło. Dla wielu ludzi – głównie żyjących sondażami, a nie swoim zdaniem i swoimi poglądami wybór będzie się odbywał jedynie pomiędzy PO a PiS zupełnie tak, jakby inne partie nie istniały.

Choć ciężko w to uwierzyć, mam nadzieję, że ani paranoicy z pisu, ani tym bardziej PO z  Tuskiem, przez którego czuję się oszukany i okradziony nie odniosą zwycięstwa.

Wielmożny, złotousty panie Tusk…

(więcej…)

Listopad 25th, 2010 by Louis Cypherr

Szanowny Panie Premierze.

W ostatnim czasie dotarły do mnie informacje, iż jest Pan zainteresowany pożyczeniem ode mnie jako obywatela RP części moich składek, które sumiennie odkładam na swoją emeryturę. (więcej…)

Marzec 22nd, 2010 by Louis Cypherr

Nie tak dawno w spamie z o2 natknąłem się na reklamę serwisu puzz.pl, oferującego grę w puzzle. Normalnie wiadomość wyrzuciłbym do kosza bez czytania, tak jak to robię z dziesiątkami innych reklamówek, które o2 codziennie przysyła mi w swojej łaskawości, jednak tym razem moją uwagę przykuła jedna rzecz – (więcej…)

FireStats icon Działa dzięki FireStats